Spokojna miła ,jak każdy człowiek mam swoje wady i zalety.Nie jestem żadną księżniczką ani lalką barbi,mam kilka kilo więcej,nie jestem bogata ,jestem normalną kobietą która chciała by mieć swoją drugą połówkę.Z którą mogła bym się śmiać,płakać. Który by podał szklankę wody w chorobie , który by poszedł za mną w ogień a ja za nim.